شرکت سمات عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران متعلق به بانک توسعه تعاون به شماره ثبت 369867 (سهامي خاص) از تاريخ 1388/12/18 بر اساس ضرورت‌هاي فني و اجرايي و سياست‌هاي کلان بانک  توسعه تعاون دارای گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی ، با رويکرد تامين و توسعه زيرساخت‌هاي بانک در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات ايجاد گرديده است و مرکز آن تهران مي‌باشد.

شرکت سمات با دراختیار داشتن بیش از 150 نفر پرسنل متخصص در زمینه بانکداری و فناوری اطلاعات، تلاش دارد ضمن برآورده کردن نیازمندی های بانک توسعه تعاون در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نسبت به کمک به سایر بانک ها و موسسات مالی بویژه شرکت های فعال در حوزه تعاون نیز همت گمارد.

این شرکت یک شرکت مبتنی بر نوآوری و تکنولوژی اطلاعات است و با تکیه بر نیروی انسانی متخصص خود که جزو سرمایه های اصلی این شرکت می باشد، با مسئولیت پذیری و مشتری مداری سعی در ارائه راه حل های نوین در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک دارد.

شرکت سمات با تکیه بر تجارب پیشکسوتان صنعت بانکداری و فناوری اطلاعات، آمادگی خود را برای ارایه خدمات تخصصی به سایر بانک ها و موسسات مالی بویژه شرکت های فعال در حوزه تعاون اعلام می دارد.

خلاصه اهم فعالیتهای شرکت :

انجام امور انفورماتیکی و فناوری اطلاعات و ارتباطات

طراحی،تولید و پشتیبانی نرم افزارهای رایانه ای سفارش مشتری،نظیر اتوماسیون صنعتی و کارت های هوشمند

طراحی نرم افزار های کاربردی رایانه ای

مشاوره،بومی سازی،پیاده سازی وپشتیبانی نرم افزارهای بانکداری متمرکز و پایانه های فروش شعبه ای و فروشگاهی و دستگاه های خودپرداز

فعالیت در زمینه ی نصب،راه اندازی و پشتیبانی فنی شبکه های داخلی،غیر کابلی رایانه ای،محلی و گسترده

عضویت در مجامع و اخذ گواهی نامه‌ ها:

• عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران

• اخذ گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی

• اخذ گواهی‌نامه ISO 9001:2008

نشانی: تهران، خیابان طالقانی، بین خیابان شهید موسوی و خیابان شهید مفتح، شماره 208

تلفن: 42149000

ایمیل: info@samatco.ir

نمابر: 42149456-42149172

وب سایت: www.samatco.ir

———————————————-

واحد بازاریابی و فروش

تلفن: 42149371

ایمیل: sales@samatco.ir