هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس 2016)

هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس 2016) از 10 تا 13 آبان در جزیره کیش برگزار شد.

بانک توسعه تعاون، حامی ویژه این رویداد بود. شرکت سمات نیز به منظور معرفی محصولات و خدمات خود به بازدیدکنندگان این نمایشگاه، در غرفه بانک توسعه تعاون حضور فعال داشت.

این نمایشگاه به صورت رسمی با حضور معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان خصوصی سازی کشور، شاپور محمدی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، پیمان قربانی معاون اقتصاد بانک مرکزی ایران، علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، جمعی از معاونان و مدیران و فعالان حوزه اقتصادی بخش دولتی و خصوصی کشور افتتاح شد.

در روزهای برگزاری این نمایشگاه، جمعی از مدیران بانک توسعه تعاون و مدیرعامل شرکت سمات جناب آقای عصار زاده در پنل های تخصصی مرتبط با این نمایشگاه شرکت نموده و از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید نمودند.

 

 

محورهای اصلی این نمایشگاه؛ بازار سرمایه، سرمایه‌گذاری، گردشگری، انرژی و مناطق آزاد بود. معرفی قابلیت های نهادهای مالی، ارایه خدمات نوین بانکی و بیمه ای و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در طرح های کلان ملی از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی است.

طبق اعلام برگزار کنندگان نمایشگاه، 200 شرکت داخلی و خارجی در اینوکس 2016 حضور یافتند.

روز اهدای خون

نهم مرداد ماه، به عنوان روز اهدای خون نام گذاری شده است. جمع آوری خون از داوطلبانِ اهدای خون و آماده سازی آن برای نجات بیماران و مصدومین، ایجاد پایگاه در بیمارستان ها و واحدهای سیار و ثابت جهت تهیه خون، ثبت اطلاعات لازم به منظور دعوت برای اهدای خون به هنگام ضرورت و توزیع خون و فرآورده های آن به مراکز درمانی و بیمارستان ها و … از جمله کارهای سازمان انتقال خون ایران می باشد. طبق گفته کارشناسان، هر فرد بالغ (بین 17 تا 65 سال) با وزن متوسط پنجاه کیلوگرم، حدود پنج و نیم تا شش لیتر خون دارد و با اهدای 250 سی سی تا 450 سی سی از خون خود، نه تنها سلامتی خود را به مخاطره نمی اندازد، بلکه ضمن کمک به سلامتی خود، نجات بخش زندگی دیگری نیز خواهد شد.

بهمین مناسبت گروهی از همکاران شرکت سمات در حرکتی نمادین به مرکز انتقال خون خیابان وصال مراجعه و خون خود را اهدا نمودند.

سامانه‌ی اعتبارسنجی مشتریان دربانک توسعه تعاون راه اندازی گردید

 

بانک ها به منظور کاهش ریسک در اعطای تسهیلات، نیاز دارند تا مشتریان بخش تسهیلات خود را اعتبار سنجی و رتبه‌بندی کنند و با استفاده از سامانه اعتبار سنجی، بانک می‌تواند در قالب یک سری شاخص، امتیاز و رتبه‌ای به مشتری تخصیص دهد. همچنین براساس آن رتبه، میزان و نحوه‌ی ارایه تسهیلات به فرد تعیین می‌شود.

این سامانه‌ قابلیت مدیریت شاخص‌ها و فرم‌ها را دارد و این امکان را به کاربران می‌دهد تا شاخص‌ها را به خواست خود مناسب‌سازی کنند.

همچنین ضرایب و امتیازات هر شاخص قابل مدیریت می باشد.

فاز اول این سامانه اردیبهشت ماه امسال در بانک توسعه تعاون راه اندازی گردید.

نشانی شرکت

نشانی:
خیابان طالقانی، بین خیابان شهید موسوی و خیابان شهید مفتح، شماره 208
کدپستی:
1581746411
تلفن:
02142149000
فکس:
02142149456
وب سایت:
www.samatco.ir
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نشانی شرکت بر روی نقشه

samat map-4